ייעוץ תזונתי

מעוניינים בבניית תפריט תזונה מותאם אישית להריון? מעי רגיז? להורדת כולסטרול? השלב הראשון בדרך הוא לתאם פגישת ייעוץ מקצועית עם דיאטנית קלינית!

תזונה היא אבן בניין בסיסית לחיים בריאים. אבל להבין איזו תזונה מתאימה לכם, ליעדים הבריאותיים שהצבתם לעצמכם ולאורח החיים שלכם זו משימה לא פשוטה. במהלך פגישת ייעוץ עם דיאטנית קלינית מוסמכת תקבלו את כל המידע האמין והמדויק ביותר באופן הברור והנגיש ביותר כך שתוכלו להגיע להחלטות נכונות ולנהל אורח חיים בריא. ייעוץ תזונתי נסמך על שנים של ידע, ניסיון מעשי עשיר בתחום ומותאם לאנשים בכל הגילים.

מהו בדיוק ייעוץ לתזונה נכונה?

ייעוץ לתזונה נכונה מבוסס על הערכת אשת מקצוע בתחום, המנתחת צרכים בריאותיים שונים ומסייעת לקבוע יעדים בריאותיים ותזונתיים ברי השגה. כדי להשיג את אותם היעדים במהלך הייעוץ מקבלים כלים ולומדים על דרכים שונות לשמירה על יעדים אלו גם בטווח הרחב. תזונה היא חלק בלתי נפרד מהחיים, ללא תזונה נכונה ובריאה אין מספיק אנרגיה לגוף, דבר העלול אף לפגום בקצב הגדילה אצל ילדים ומתבגרים, הבריאות נעשית לקויה יותר והגוף יהיה רגיש למחלות ובעיות בריאותיות.

היתרונות של הייעוץ התזונתי

הייעוץ התזונתי מקנה יתרונות רבים שאי אפשר להתעלם מהם, במיוחד כאשר הוא מותאם אישית:

 • אורח חיים בריא
 • אפשרויות מגוונות של מזון וארוחות בריאות
 • צמיחה תקינה אצל ילדים ומתבגרים
 • שינה טובה יותר
 • הפחתת תסמיני מחלות
 • הפחתת מתח ולחצים
 • שיפור באיכות החיים
 • ירידה במשקל
 • חיזוק מערכת החיסון
 • מניעת מחלות
 • שיפור יכולות הריכוז והקשב
 • ועוד

תזונה נכונה כדרך להתמודדות עם מחלות

ייעוץ תזונתי של דיאטנית קלינית יכול לסייע לכם רבות גם כאשר אתם סובלים מבעיות רפואיות. באמצעות ידע מקצועי ומעמיק בתחום תוכלו לדעת אילו מזונות מומלץ לצרוך ולחלופין, מאיזה מזונות כדאי לכם להימנע. לכל סוג מזון יש יתרונות וחסרונות, מינרלים ו/או ויטמינים אשר יכולים להועיל או להזיק במקרים מסוימים. לכן אם ברצונכם לוודא שתפקודי הגוף יהיו מיטביים בעת מחלות, או שברצונכם להקטין גורמי סיכון קיימים, תזונה נכונה ומותאמת אישית יכולה לעשות פלאים.

ייעוץ להרזיה ושמירה על משקל

לעיתים קרובות מדי אנשים לוקחים על עצמם דיאטות קיצוניות שהם מתקשים לעמוד בהן. המשמעות היא שהם אינם מצליחים בפועל לפתח הרגלי תזונה בריאים לטווח הרחוק. פיתוח הרגלי תזונה בריאים על ידי בניית תפריט שאתם אוהבים יעזור לכם ליהנות מהתהליך ולהתמיד עם השינוי גם בעתיד. ייעוץ תזונתי יעזור לכם לשלב תזונה טובה עם הרגלים בריאותיים אחרים ויעניק לכם את כל הרכיבים התזונתיים הנחוצים לכם. בנוסף תזכו לליווי מקצועי ואישי של אשת מקצוע לאורך כל התהליך.

ייעוץ מקצועי מהשורה הראשונה בתחום התזונה

שמי סיגל בלצר ואני דיאטנית קלינית מוסמכת בעלת ניסיון עשיר בתחום התזונה. ניסיוני הרחב בתחום ומגוון השירותים שאני מעניקה הופכים אותי לכתובת מהימנה לכל מי שרוצה להתייעץ, לקבל כלים, ללמוד שיטות שונות ולשפר הרגלים קיימים. במסגרת עבודתי אוכל לסייע לכם בנושאים רבים ביניהם: ייעוץ וליווי אישי, מתן דיאגנוזה מקצועית, בניית תפריט תזונה בהתאמה אישית ומעקב בריאותי ומקצועי לכל אורך הדרך ועד להשגת היעדים.

ברשותי משקל מקצועי דיאגנוסטי משוכלל אשר בין היתר מודד אחוזי שומן, שומן ויסרלי, מסת שריר, חילוף חומרים במנוחה, אחוז נוזלים בגוף ועוד. בהתאם לתוצאות, נבנית תכנית מותאמת אישית.

לתיאום פגישת ייעוץ בנושאי תזונה ובניית תפריט בהתאמה אישית לכל צורך או מטרה צרו עמי קשר ואשמח לעמוד לשירותכם!